کد خبر: 213/ ١٨:٣٧ - پنج شنبه ٧ فروردين ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 213
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
ایازی: مبارزه با جدیت ادامه دارد...
 
مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون به تشریح اقدامات این امور در مبارزه با کرونا در حوزه ایاب و ذهاب پرسنل پرداخت.

 

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون با اشاره به شیوع بیماری منحوس کرونا در کشور گفت: از اسفند ماه جلسات مکرر  با مدیر و سرپرستان کارگاه های شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد در خصوص ضدعفونی نمودن وگندزدایی ناوگان و محیط کاری این شرکت ها برگزار شد و مراتب مرتبا توسط ناظرین این امور رصد می شد.

 

محمد حسین ایازی با اشاره به اهمیت ویژه ضدعفونی کردن سرویس های ایاب و ذهاب در مبارزه با کرونا افزود: شرکت جوان سیر ایثار بعنوان پیمانکار ارایه سرویس های ایاب و ذهاب مجتمع مس سونگون، از همان ابتدا با تاکیدات این امور، اقدامات لازم جهت ضدعفونی کردن تمامی اتوبوس ها،مینی بوس ها و آژانس های داخل شهر تبریز با مواد استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت(دارای نشان سیب سلامت) بصورت ۴ نوبت در روز نمود که ناظرین حمل و نقل این امور و همچنین کارشناسان امور HSE و کنترل فرآیند در این عملیات حضور داشته و آن را کنترل می کردند.

 

ایشان با اشاره به هزینه این شرکت بالغ بر 1,700,000,000ریال در خرید مواد ضد عفونی ادامه داد: روزانه 70 الی 75لیتر محلول ضدعفونی کننده برای عملیات ضدعفونی سرویس ها مصرف می شود و تا شکست این بیماری، مطمئنا این فعالیت ها با نظارت های لازم ادامه خواهد داشت.

 

ایازی با اشاره به تاکیدات و دستورات مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان مبنی بر کاهش تردد پرسنل گفت: در این خصوص با افزایش تعدادی اتوبوس و مینی بوس به سرویس های ایاب و ذهاب، در کنار تاکیدات امورها به دورکاری و کاهش حضور پرسنل تلاش گردید تا با کاهش سرنشینان سرویس ها امکان رعایت فاصله ایمن فراهم گردد.

 

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون همچنین با اشاره به الزام استفاده از ماسک در سرویس ها با توجه به مصوبه جلسات ستاد مقابله با کرونا افزود: در این راستا امور HSE مجتمع جهت پیشگیری و رعایت الزامات بهداشت فردی و اجتماعی، ماسک هایی را در اختیار شرکت جوان سیر ایثار قرار داده است که روزانه هنگام سوار شدن به همکاران تحویل می گردد تا در سرویس ها تمامی اصول بهداشتی رعایت شود.


ایشان همچنین با اشاره به کنترل تمامی رانندگان افزود: تمامی رانندگان شرکت جوان سیر نیز با مراجعه به بیمارستان های شهرستان های ورزقان، اهر و تبریز، اقدام به تست در خصوص این ویروس دادند  که الحمدلله مورد خاصی مشاهده و گزارش نشده است.

 

ایازی در خاتمه سخنانشان با تاکید بر اینکه برای این بیماری دارو و درمان قطعی وجود ندارد گفت: تنها راه شکست این ویروس خطرناک، رعایت الزامات بهداشت فردی و اجتماعی و  پرهیز از تجمعات است که امیدواریم با رعایت مردم عزیز انشالله به زودی این ویروس ریشه کن شود.

 

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج